• +380347761247 +380994357221 +380976277985

Стати дорослим – значить взяти на себе відповідальність.

Коли ваша дитина стане дорослою, їй  доведеться бути відповідальною за безліч різних речей: діяти за законом, купувати їжу і готувати, доглядати за собою, піклуватися про свою сім’ю, тримати в порядку свій будинок і майно, платити податки. Потрібно бути відповідальною людиною, щоб кожен день вчасно приходити на роботу і виконувати свої обов’язки – інакше можна втратити своє робоче місце.

Чим більше ваша дитина в повсякденному житті зустрічається з відповідальністю, обов’язками, працею, тим легше  їй буде в дорослому житті працювати, дбати про свою сім’ю, стежити за собою, утримувати будинок в порядку. Зараз ви можете допомогти їй  навчитися доводити розпочаті справи до кінця, домагатися поставленої мети, бути дисциплінованим і надійним – визначте для нього обов’язки по дому.

Звичайно, вийде набагато швидше, простіше і акуратніше, якщо ви самі витрете бруд зі столу або погодуйте голодного собаку, а не будете доручати це незрячому малюкові. Але насправді ви зробите тільки краще для дитини, якщо допоможете йому навчитися бути відповідальним і дисциплінованим. Подумайте, яким домашнім справам ви могли б його навчити, що він міг би робити по дому регулярно?

Приблизний список відповідних справ можна знайти в цій статті.

 

Змінити розмір шрифту
Контраст