• +380347761247 +380994357221 +380976277985

Пам’ятка для батьків

Шановні батьки, пам’ятайте!

* У дітей, які не знають, що їм робити у час дозвілля, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть своїй дитині вибрати корисне заняття.

* Турбуйтеся про те, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим і жорстоким в результаті «виховання».

* Батьки, пам’ятайте! Фізичне покарання – це показник не тільки вашої слабкості, розгубленості, безсилля, а й педагогічного безкультур’я. Ремінь та тумак вбивають у дитячому серці витонченість і чутливість, розбещують людину. Одурманюють її отрутою брехні.

* Не ставте вашу дитину в становище, коли вона змушена

оборонятися брехнею.

* Говоріть з дитиною так, щоб не залишилося ніякого сумніву в   тому, що ви керуєтеся турботою й тривогою за неї, а не бажанням відмахнутися, образити.

* Будьте, навіть у дрібницях, до кінця правдивими і чесними зі своїми дітьми. Незначну домішку брехливості, штучності дуже добре помічають діти.

* Не забувайте поділитися зі своїми дітьми досягненнями й невдачами, тоді вони відкриватимуть вам свої таємниці чекатимуть вашої поради, підтримки.

* Батьки, пам’ятайте! Вашу дитину виховує кожна хвилина життя, кожний куточок землі, кожен ваш крок, слово, справа, з якими її особистість стикається ніби випадково, мимоволі.

* Враховуйте основні методи виховання й переконання, справи, стимулювання.

Змінити розмір шрифту
Контраст