Обладнання офтальмологічного кабінету центру

 Апарати для діагностики зору:

1 .Проекційний периметр (дослідження периферичного зору).

  1. Щілинна лампа (огляд переднього відрізка ока).

3.Офтальмоскоп великий, офтальмоскоп прямий (огляд очного дна).

4.Набір пробних скелець.

Апарати для лікування зору:

  1. Сканер медичний лазерний офтальмологічний терапевтичний СМ-5

(використовується для надання терапевтичної дії (біостимуляції) на передній та задній відділи ока низько інтенсивним лазерним випромінюванням червоного® діапазону оптичного спектру, яке проектується на напівпрозорий дифузний екран).

  1. Сканер медичний лазерний офтальмологічний терапевтичний СМ-4 ( функції описані вище).
  2. Амбліопанорама (лікування амбліопїї («лінивого ока»)).
  3. Синоптофор (лікування косоокості та визначення кута косоокості).
  4. Комп’ютерні програми зорового розвантаження.
  5. Апарат «Потік» – лікування і стабілізація міопічного процесу, стимуляція і тренування органу зору при амбліопії різного ґенезу,гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії, зняття спазму акомодації і профілактики «близькорукості» у дітей при підвищених зорових навантаженнях, для зняття втоми при роботі із комп’ютером, для профілактики «далекозорості» а також у якості післяопераційного реабілітаційного засобу.
  6. Окуляри Панкова – квантовий прилад, який працює як при відкритих, так і закритих очах, впливаючи на них світловими імпульсами через які зіниці то розширюються, то звужуються з необхідною частотою. Завдяки цьому відтік внутрішньоочної рідини швидше оновлюється, кровообіг покращується, а м’язова напруга знімається, що сприяє відновленню зору
  1. Стимулятор офтальмологічний “Фосфен-М” призначений для автоматизованої двохканальної через шкірну електростимуляцію внутрішніх шарів сітківки при атрофіях, дистрофія зорового нерва різної етнології, абіотрофіях і дистрофії центрального і периферичного відділів сітківки у хворих офтальмологічного, неврологічного і нейрохірургічного профілів.
  2. Вакуумний мускулотренер АВМО 2М призначений для покращення гемодинаміки, гідродинаміки, знімає м”язеві спазми, сприяє очищенню поверхні язв рогівки, покращує регенерацію. Синтез, підвищує оксидацію тканин ока і його придатків, створює спрямований іонофорез; лікує хронічні блефарити, керотити, міопію,косоокість, підвищує ефективність медикаментозної терапії, знижує астигматизм після оперативного втручання, лікує травми дегенеративного захворювання центральної і периферичної сітківки, амбліопії, глаукоми,спазму акомодації, катаракти.