27 Бер

26 березня на базі Вигодського навчально-реабілітаційного центру стартував щорічний  конкурс учнівської творчості, започаткований кілька років тому  органом управління – департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Умови його проведення зазначені у наказі №91 від 19.02.2018 року «Про проведення конкурсу учнівської творчості серед інтернатних закладів обласного підпорядкування».

Конкурс не лише набув статусу щорічного своєрідного звіту особливих дітей, а й розкрив їх НЕобмежені можливості, укотре  утвердивши  суспільну думку  і державницьку політику щодо підтримки дітей. День старту обласного конкурсу організаторами вибрано не випадково, адже  у цілому  світі відзначається Всесвітній день боротьби з епілепсією як щорічний міжнародний захід, метою якого є підвищення обізнаності про це захворювання, яке має значна частина здобувачів освіти закладів обласного підпорядкування.  Цей день і цей захід ще раз нагадує нам, що інвалідність- це тільки діагноз і на дітей з інвалідністю треба дивитись, як на рівних,- саме ця позиція і була гаслом конкурсу Євробачення 2017 як волевияв світу у ставленні до особливих дітей.

У програму конкурсу також було включено вітання з 60-річним ювілеєм колишнього заступника директора з виховної роботи Олену Мороз, яку нагороджено Подякою директора та цінним подарунком.

Захід проведено за участю членів піклувальної ради центру, громадських діячів та представників установ, з якими центр має укладені угоди про співпрацю. Конкурсна комісія, що прибула на захід подякувала учасникам художньої самодіяльності центру за високий рівень виконавської майстерності.

За планом роботи директор центру Оксана Якимів, заслужений працівник освіти України прозвітувала перед громадськістю про свою роботу, що передбачено Законом України «Про освіту», її контрактом та  обумовлено наказом МОНУ № 178 від 23 березня 2005 року. Основні акценти у звіті були зроблені на роз’ясненні громадськості  шляхів упровадження освітніх реформ у Новій українській школі та змін адміністративно-територіального устрою в державі згідно перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області, у редакції ПКМУ від 12.04.2017 року №255-р, адже Оксана Романівна ще й член виконавчого комітету Вигодської селищної ради, яка до жовтня місяця поточного року сформує Вигодську ОТГ.

Leave a Comment