08 Тра

У день пам’яті та примирення, що відзначається в Україні 8 травня, у Вигодському навчально-реабілітаційному центрі громадським діячем і депутатом обласної ради, меценатом і членом піклувальної ради цього закладу, Богданом Ленігевичем проведено соціальну акцію, метою якої є національно-патріотичне виховання дітей та молоді, гідне вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, засвідчення поваги до АТОВців та майданівців – захисників сьогодення держави, привернення уваги громадськості до проблем особливих дітей.

Відрадно є й те,  що вперше ця соціальна акція проходила за участю «силовиків» району – військового комісара Степана Гриника та представника цього відомства Ігора Стефанишина; поліцейського Долинського відділення поліції Євгена Ліцмана, прокурора Андрія Носовича; керівника місцевого відділку служби безпеки, учасника АТО Руслана Ярославського; начальника районного відділу УДСНС Тараса Мельника; учасника АТО, працівника центру Валерія Пасічника,  голови піклувальної ради та мецената цього закладу Віталія Скрипника та члена піклувальної ради,мецената Ліліани Пенгрин, працівників центру, дітей та їх батьків.

Гості «у формі» і учасник бойових дій на Сході розповіли дітям про свою професію, охарактеризували основні вимоги до неї, описали формений одяг, його призначення, виокремили свою роль у захисті держави та розповіли про основні періоди військового мистецтва українського народу, їх значення для охорони держави, розбудови сучасних ЗСУ, об’єктивну необхідність урегулювання ведення бойових дій на Сході України і допомогу міжнародного гуманітарного права з цього питання. Ними також було проведено майстер клас з відомостей про види зброї, яку Богдан Ленігевич придбав разом з інтерактивним електронним тиром для забезпечення викладання навчального предмету «Захист Вітчизни» згідно програмових вимог та квест з її збирання і розбирання.  Учасники акції взяли участь у проекті «Сніданок з особливою дитиною» та урочисто відкрили 2-а відповідно оснащені навчально-тренувальні кабінети цього предмету. Кабінет ІКТ тиру й має відроджену українську назву «Стріляниця». Його оснащення відповідає не лише програмовим вимогам і рекомендаціям Міністерства освіти, а й мрії дітей, адже 50 інтерактивних спортивно-військових ігор, 5 видів зброї, інше навчально-дидактичне ігрове і віртуальне оснащення, що встановлене у закладі – це потужний практичний і наочний навчальний інструментарій їх національно-патріотичного виховання.

Ярослав Наум, Вигодський селищний голова і член піклувальної ради зазначив важливість проведення таких акцій з нагоди відзначення пам’ятних дат і подякував організаторам акції та меценатам, що придбали військовий одяг, плакати та навчальні диски, зброю, сейф до якої він подарував.

Богдану Ленігевичу вручено Подяку за особливу турботу про особливих дітей за щорічне проведення численної кількості соціальних акцій у закладі. Нагороди вручали діти, і це особливо схвилювало мецената.

Хлопчаки, що виховуються у центрі, неабияк захоплювались знаннями про зброю, майстерністю і вправністю гостей у її використанні, що кожен представник силового і військового відомства, що брав участь у акції, запевнив їх у організації у подальшому таких зустрічей задля їх соціалізації у соціумі.

 

 

Leave a Comment