29 Тра

За повідомленням  Долинської районної ради та районної державної адміністрації 22-25 травня 2018 року в рамках проекту «Партнерство з містами України», який впроваджує німецьке товариство «Engagement Global» за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини, делегація з Долинського району на чолі з головою районної державної адімінстрації Юрієм Мазуром та головою районної ради Іваном Данилівом відвідала район Заальфельд-Рудольштадт (Федеративна Республіка Німеччина).
Візит відбувся з метою обміну досвіду в сфері освіти через один з інструментів підтримки з боку проекту, а саме «Пакет швидкого запуску».
Крім того, на зустрічі за круглим столом для керівництва району Заальфельд- Рудольштадт було представлено проекти Долинського району в сфері енергоефективності та освіти.
Під час візиту делегацією було оглянуто освітні установи міст Заальфельд та Унтервелленборн, а також ознайомлено з культурними та промисловими потужностями району.
В результаті поїздки зроблені перші кроки задля встановлення довготривалого взаємовигідного партнерства між районами у освітній, культурній, туристичній, економічній та енергетичній сферах діяльності, а також отримано благодійну допомогу на потреби Вигодського навчально-реабілітаційного центру.

Leave a Comment