• +380347761247 +380994357221 +380976277985

01 Лис

Сьогодні, у день 100 річчя Листопадового чину на базі Вигодського навчально-реабілітаційного центру розпочав свою дводенну роботу Перший Західноукраїнський інформаційний воркшоп «Міняю школу: співмісія спеціальної та інклюзивної освіти».

         Участь у ньому беруть «західняки» – представники Прикарпаття, Тернопілля та Хмельниччини, заклади, з якими укладено угоди про співпрацю: Хмельницька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №8, Теребовлянський навчально-виховний комплекс Тернопільської обласної ради.

         У творчій педагогічній майстерні відомі педагоги України, керівники шкіл, асистенти вчителів та вихователів обмінюються досвідом організації роботи за концепцією Нової української школи та продовжують роботу з напрацювання власне української системи інклюзивної освіти. Також учасниця спільноти «Уміти вчити», заступник директора Угринівського НВК Тисменицької районної ради, магістр з управління навчальними закладами Тетяна Тарас проведе серію практичних майстер-класів із вивчення нових технологій скрайбінгу та складання ментальних мап (або «карт розуму»).

         Організаторами заходу є Вигодський НРЦ, його профспілковий комітет (голова Оксана Вербовецька) та місцева громадська організація «Step into life» (голова наглядової ради Богдан Ленігевич, голова правління – Оксана Якимів, керівник благодійного фонду організації – Надія Дацьо), одним із напрямків діяльності якої є підтримка і розвиток освітніх ініціатив, – і це вже третій захід, який вона організовує.

         3 і 4 листопада згадані вище представники організації та освітянки Хмельниччини – Валентина Маланчій, Олена Барабаш-Тимофіїва продовжать цей напрямок роботи на базі Прикарпатського університету імені Василя Стефаника у рамках інклюзивного тижня, зустрінуться із представниками Мінесотського університету Брайаном Абері та Рінатою Тіхою, що були співорганізаторами Літньої школи інклюзії.

Leave a Comment

Змінити розмір шрифту
Контраст