• +380347761247 +380994357221 +380976277985

02 Лис

Другий день роботи Першого Західного Воркшопу «Міняю школу:співмісія спеціальної та інклюзивної освіти» був насичений презентацією діяльності шкіл-учасниць та партнерів Вигодського НРЦ. Учасники зібрання ознайомились із матеріально-технічними базами обох закладів, презентацію яких провели директори: Теребовлянського НВК-Олег Архитко; Хмельницької СЗОШ І-ІІІ ст№8 Сергій Кореньовський. Навчальний блок воркшопу складався із практичних методик і рекомендацій на теми: «Розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами: маленькими кроками до вершин», що презентували (Мартемьянова О.Є., Чорнолуцька Т.С., Мельник О.О.); «Співпраця учителя та асистента в інклюзивному класі. Спільне викладання як один із шляхів співробітництва» (Скрипник І.А.); «Електронний супровід уроку як важлива складова візуалізації навчання в інклюзивному класі початкової школи» (Атаманюк Н.В.); «Використання сучасних ІКТ в роботі з дітьми з ООП» (Мотревич Л.В.).
У ході роботи учасники відвідали також туристичні принади Долинщини: Скелі Довбуша, Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, «Карпатський трамвай» та побували на Святій горі у Гошеві. Ми також скуштували запашного Хмельницького короваю, обмінялись офіційними подарунками.
За підсумками двох днів роботи напрацьовано спільний алгоритм подальших дій із заявленої теми Першого Західного воркшопу та сплановано проведення Другого циклу цього заходу. Зустріч була щирою і теплою і дала можливість нам, освітянам, у канікулярний період не лише навчатись один у одного, а й відпочити.

 

 

Leave a Comment

Змінити розмір шрифту
Контраст