13 Лис

  13  Листопада з нагоди Міжнародного Дня сліпих та Всесвітнього дня доброти та у рамках тижня безпеки життєдіяльності працівники Вигодського навчально-реабілітаційного центру, Долинського відділення поліції  Калуського відділу поліції  ГУНП в Івано-Франківській області за підтримки громадської організації «Step into life» провели соціальну акцію «Доступний поліцейський».

      Акція спрямована на ознайомлення правозахисників із методикою соціального супроводу, консультування і соціально-побутового орієнтування незрячих, що передбачено цією почесною професією. Поліцейські працювали з маленькими крапками, що відкривають великі світи незрячим (учились Брайлівського письма), методики їх супроводу, орієнтування, трейл-орієнтування, які провели працівники центру: Михайло Люклян-чемпіон світу зі спортивного орієнтування, Василь Гошовський та Наталія Мельник-тифлопедагоги центру.

     Правоохоронці зустрілись із дітьми, розповіли про свою професію, основні права та обов’язки громадян, їх дотримання і відповідальність, правовий захист дітей.  Відбулись також змагання зі стрільби в інтерактивному тирі.

      Тифлопедагоги Вигодського НРЦ висловлюють подяку правоохоронцям за участь у соціальній акції.

Leave a Comment