15 Лис

     14 листопада у Вигодському НРЦ  відбувся виховний захід «Всяка річ створена працею» в ігровій технології  «Хрестики-нулики». Організатори свята: вихователі IV та V груп – Гайнюк М.І., Воробець Ю.В. та музичний керівник Літвінова Т.Л.

       Вихованці були об’єднані у дві команди під такими цікавими назвами, як «Хендмейдери» та «Лайфхакери». Діти активно брали участь у конкурсах та показали відмінне знання усної народної творчості ( прислів’я, приказки, афоризми та фразеологізми про працю) – кишенька «Фольклорний калейдоскоп», а також проявили неабиякі акторські здібності під час декламування віршів та інсценізації казки «Хто не робить той не їсть» – кишеньки: «Поетичний старт» та «Драмтеатр».

        Вихованці проявили свою креативність та майстерність у таких кишеньках як: «Стріляний горобець» (пришивання ґудзиків, сортування квасолі, лущення горіхів, заплітання коси) «Сам собі кутюр’є» (створення та презентація сукні) та «Мастер-шеф» (цікаве оформлення фруктової нарізки). Цікавим доповненням до конкурсної програми була кишенька «Соловейки» завдання якої було заспівати українські народні пісні «Грицю, Грицю, до роботи» та «Од Києва до Лубен». Креативним було виконання завдання до кишеньки «Рекламна пауза» – виконання сучасних пісень «Плакала» та «Дитинство». Виховний захід, проведений за  новою технологією є цікавим, насичений інформацією, практичний та пояснює те, що праця є необхідною складовою людського життя. Метою є розвивати їхнє бажання трудитися, вміння перетворювати працю на радість, виховувати працелюбність та розкривати акторські здібності дітей. Дякуємо Марії Гайнюк, Юлії Воробець, Тетяні Літвіновій за впровадження новітніх технологій у виховний процес центру.

#HealthySchools_UA #HS_UA

Leave a Comment