21 Лис

«…Я бачив гідність в очах жінок, що відправляли своїх чоловіків у ніч на Майдан і плакали, бо відпускати страшно, а не відпустити ще страшніше. Бо як потім поважати чоловіка, котрий спить удома тоді, коли інші боронять свободу? Але я не бачив гідності в тих, хто, сидячи вдома, казав: «А, нічого не зміниться, все куплено, все прораховано, все вирішено за нас, навіщо витрачати сили?»….(А.Хохолкін).

21листопада згідно з указом Президента України відзначається День Гідності та Свободи. Події 21 листопада 2013 р. – 22 лютого 2014 р. стали етапом прояву українцями неабиякої сили, мужності, гідності, віри та міцності духу. Вони показали усьому світу, що вищою метою для українського народу є збереження людських цінностей та основ демократії.

З нагоди п’ятої річниці знаменної для нашої Батьківщини дати у Вигодському навчально-реабілітаційному центрі були проведені  ранкова лінійка, загальношкільний урок Гідності та Свободи ,організовано  тематичну виставку у бібліотеці, присвячені тим, хто боровся за волю та кращу долю України .Слава Україні!

Leave a Comment