21 Лис

Щорічно 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. З 21 листопада ( Дня Гідності і Свободи України) до 9 грудня (Міжнародного дня боротьби з корупцією) Україна в четвертий раз поспіль бере участь у святкуванні Всесвітнього Дня Гідності. Учні Вигодського НРЦ також долучилися до святкування. 
Учні переглянули проморолик про те, як відзначають День Гідності у світі, звернення Н. Мосейчук з нагоди Дня Гідності, звернення Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби ,відео Міністра освіти Л.Гриневич,яка зазначила «Ми маємо навчитися з повагою та обережністю ставитися до гідності кожної людини, а також навчати цьому наших дітей. Це масштабне завдання, яке не здатне виконати одна якась організація чи особа – для цього потрібна синергія багатьох людей. Саме тому ми закликаємо заклади приєднатися до проведення Всесвітнього Дня Гідності та самим стати частинкою тих змін, які ми прагнемо для нашої країни».
Захопливими та вартими уваги були історії дітей про гідні вчинки з власного життя.
Переглянувши метафоричні малюнки про гідність, вихованці створили
« хмаринку смислів» до слова «Гідність», написали листи у майбутнє.
Підбиваючи підсумки , можна зробити висновок, що гідність – це шлях до повноцінного життя. Без гідності неможливий ніякий розвиток .

Leave a Comment