24 Лис

23.11.2018 для учнів 9-11 класів було проведено інтерактивну лекцію про ВІЛ/СНІД в рамках проекту «Зруйнуй стіну» за фінансової підтримки Івано-Франківського департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації та громадської організації «Сонячна Січ».

Учнів ознайомили із соціальною епідемією ХХІ століття ВІЛ/СНІД, шляхи його зараження, зруйнували застарілий стереотип у свідомості учнів, що це захворювання стосується категорії незахищених верств населення та осіб із асоціальним способом життя. Лектори сформували толерантну свідомість молоді щодо осіб із ВІЛ статусом та СНІД, що існують сучасні методи терапії, які убезпечують організм людини від опортуністичних інфекцій, яким піддається імунна система людини із СНІДом, а основним є те, що ця категорія людей також мають право на повноцінне життя, повагу та підтримку від суспільства.

Даний проекти є надзвичайно ефективним методом розповсюдження серед молоді правдивої статистичної інформації, що в подальшому впливатиме на формування правильного світогляду молоді, які обирають здоровий спосіб життя та залучають до цього своїх близьких.

Ще раз дякуємо громадській молодіжній організації «Сонячна січ» за організацію просвітницької діяльності із актуальних проблем українського сьогодення! Сподіваємося разом з вами на позитивний результат у вигляді здорового нового покоління України.

@HealthySchools : заради здорових і радісних школярів #HealthySchools_UA #HS_UA #Mondelez #ЦентрКСВ

Опубліковано Вигодський навчально-реабілітаційний центр Понеділок, 26 листопад 2018 р.

Leave a Comment