02 Лют


Сьогодні в  рамках реалізації проекту «Сніданок з особливою дитиною» у нашому центрі був особливий гість – аніматор, відеодизайнер, засновник власної студії DzvonkMotion – Роман Дзвонковський. Роман родом із Вигоди (а саме с.Пациків).  За його плечима робота на телеканалі та у локальній продакшн-студії, навчання у Любліні (Польща) за напрямком «Комп’ютерна анімація та кінодослідження», а також організація та проведення навчальних анімаційних майстерень для дітей. Він – один з небагатьох в Україні, хто працює у техніці stop-motion та робить це у Львові.

Роман занурив учнів та педагогів центру у світ цікавої та модної професії відеодизайнера та розповів про особливості професії аніматора. І як і в будь-якій професії,  головне у роботі аніматора це наполегливість, терпіння, вміння комунікувати з людьми, відповідальність та прагнення вчитись протягом всього життя. Учні із захопленням переглядали короткі анімаційні відеороботи Романа та навіть спробували зняти власну коротку анімацію.

Роман – дизайнер, аніматор дитячих фантазій, його роботи сприяють гармонійному розвитку психологічного здоров’я дітей. Зустрічі з такими творчими особистостями завжди надихають до власного переосмислення цілей та творчого пошуку себе.

@HealthySchools: заради здоровий і радісних школярів #HealthySchools_UA #HS_UA #Mondelez #ЦентрКСВ

Leave a Comment