06 Лют


5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (#Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету” з метою пропаганди безпечного та позитивного використання сучасних цифрових технологій. Цей день націлений на створення безпечного та найкращого доступу до мережі Інтернет, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, для користі та навчання, спілкування та розвитку творчих здібностей.

Учнівська спільнота нашого центру вже вдруге відзначає цей день. Так, цьогоріч відбувся онлайн урок “Разом до безпечного Інтернету”, його переглянули педагоги та учні 7-11 класів. Під час онлайн уроку спікерами були розглянуті теми “Кібер-атаки та інтернет-шахрайство” і “Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей”.

Також  згідно рекомендацій та листа Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби учні 7-11 класів долучились до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг під час якої було проведено бесіду з обговоренням на тему “Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?” #День безпечного Інтернету  #STOP_SEXтинг @HealthySchools:заради здорових і радісних школярів #Mondelez #HealthySchools_UA #HS_UA #ЦентрКСВ

Leave a Comment