22 Лют

            За сприяння голови нашої піклувальної ради Віталія Скрипника 22 лютого відбувся стартап  соціального проекту Вигодського навчально-реабілітаційного центру та Долинського районного суду, який має назву «Правові лайфхаки особливих дітей».

            Основна його мета – сприяння правовій освіті дітей з порушеннями зору, їх соціалізації, запобігання проявів порушення їх прав, вчинення будь-яких видів насилля щодо них, сприяння здійсненню освітнього процесу у закладі з навчальної дисципліни «правознавство» та антибулінгова просвіта, що є новим напрямком захисту прав дитини.

             Цей інноваційний ініціативний соціальнозначущий проект для суддівського корпусу Долинського районного суду (голова суду Ігор Андрусів) не перший, а от для Вигодського НРЦ – новація.  Його реалізовуватимуть керівник апарату Микола Пасічник та судді Світлана Монташевич і Володимир Тураш, учитель правознавства Петро Левкович та практичний психолог Софія Якимів.

            Презентуючи свою роботу правознавці розповіли дітям про свою соціальну місію захисту прав кожного громадянина і відкритість представників Феміди до дітей і соціуму,  державні гарантії в реалізації громадянських прав, окреслили  основні нормативні документи, з якими ознайомлюватимуть учасників освітнього процесу, а це і здобувачі освіти і їх батьки і педагоги центру.

            За підсумками сьогоднішньої зустрічі було напрацьовано дорожню карту проекту, погоджено формат і тематику співпраці та проведення працівниками суду уроку Права і свободи.

Leave a Comment