• +380347761247 +380994357221 +380976277985

22 Бер

З 11 березня по 22 березня проходила декада хіміко-біологічного напрямку протягом якої  звучав радіоефір на цікаву хіміко-біологічну тематику. Все це дало можливість краще і глибше пізнати ці предмети, знайти для себе щось нове і несподіване.          

12 березня звучав  радіоефір до 155-річчя від дня народження природознавця В.І. Вернадського.

13 березня відбувались цікаві досліди з хімії для учнів 7 класу з метою формування стійкого інтересу до вивчення природничих наук і хімії зокрема, розвитку навичок роботи з лабораторним обладнанням, формування вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

18 березня  – відкритий показовий  урок з біології в 6 класі  на тему «Квітка – орган статевого розмноження».

19 березня  – відкритий показовий урок з хімії у 8 класі «Кристалічні гратки» а також вікторина «Як ти знаєш анатомію” з учнями 9 класу (у формі тестів Socrative).

20 березня –  ранкова лінійка на тему “Вода у нашому житті” (у рамках  відзначення Всесвітнього дня води). Також в цей день відбулась природоохоронна акція «Збережемо первоцвіти» в рамках якої проводилась екскурсія на лісову галявину для учнів 8-9 класів.  Керівники групи вчитель хімії Леся Мальон та вчиель біології Тетяна Досяк розповідали  дітям про перші чудові квіти, які після тривалої зими тішать нас своєю красою, яким не страшні ані сніг, ані злі морози. Також учні ознайомилися  з правилами поведінки в лісі, дізналися,  які квіти ростуть на території   селища Вигода.

21 березня відбувся позакласний захід «Вода – джерело життя» для учнів 5-11 класів з метою відзначення Всесвітнього дня води та ознайомлення учнів з найбільшим багатством Землі – водою та її значенням для всього живого, вчити експериментувати, формувати екологічну культуру, досвід прийняття екологічно правильних рішень,  розвивати мовлення та здібності учнів,  виховувати любов до природи, бережливе ставлення до водних ресурсів нашої планети,  показати, що захист води – це справа кожного.

Leave a Comment

Змінити розмір шрифту
Контраст