• +380347761247 +380994357221 +380976277985

26 Кві

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха  у Вигодському НРЦ   був проведений  загальношкільний виховний захід  «Чорнобиль – земля забутих подій». Захід проведено з метою згадати про трагедію віку – вибух на ЧАЕС, виховувати почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок історії України.

Під час заходу прозвучали пісні «Чорнобильська біда» та «Стежина добра». Діти уважно переглянули відеоролик «Чорнобильська зона», документальний фільм  «Чорнобиль – чорний біль України» та ознайомилися з книжковою літературою виставки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, кого сьогодні вже немає з нами, та схилили свої голови перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс мільйонів на життя.

Leave a Comment

Змінити розмір шрифту
Контраст