• +380347761247 +380994357221 +380976277985

26 Січ

Опольська різдвяна соціальна місія

Як і анонсували наші друзі і підписанти спільної угоди про реалізацію відомого проєкту «Step into life» – адміністрація Опольського повіту на чолі з керівником Генріком Ляквою минулого тижня проводили соціальні заходи у школі під гаслом «Опольсько-українська РОЗКОЛЯДА», адже у Польщі цикл різдвяних свят завершується 3 лютого, а у нас-15.

У рамках Опольської різдвяної соціальної місії було проведено відкриття виставки – фотосету «Повіт Опольський – дітям України» як підсумок 12 річної опіки Староства повітового в Ополю над нашими учнями; соціальний різдвяний гастромузичний фестиваль українських і польських меценатів проєкту «Step into life», який вони приготували і скуштували з учнями та 53 учасником проєкту, учнем 10 класу Олегом Пастущиним.

Такі ініціативи не залишились і поза увагою нашого засновника – Івано-Франківської обласної ради, заступник голови якої Сергій Басараб та заступник голови облдержадміністрації Роман Маланій вручили Генріку Лякві Подяку та Грамоту у рамках святкування 101 річниці Соборності України. Підтримав заходи наш Вигодський селищний голова Ярослав Наум і представник територіальних громад Долинського району, заступник голови районної ради Михайло Лаврів.

А піклувальна рада центру Віталій Скрипник, Богдан Ленігевич та Ліліана Пенгрин опікувались візитом наших польських друзів упродовж усього часу перебування делегації щоби ознайомити їх з культурними пам’ятками Гошева, Івано-Франківська та Львова.

Такий формат соціальної місії влади і роботи нашої піклувальної ради демонструє її ідентичність та Європейські стандарти демократії, вчить нас робити вибір через логіку позитивних емоцій, а не логіку просто політики, демонструючи моменти, пов’язані зі щастям в очах незрячої дитини… А таке щастя місійне і невичерпне, воно завжди переможне, бо люди починають формувати бачення світу і у кожного воно своє і саме школа задає вимір і смисловий механізм такої місії для дитини на все життя.

Leave a Comment

Змінити розмір шрифту
Контраст