Освіта

           2017 рік – освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, спеціальність “Корекційна освіта”, кваліфікація “Вчитель спеціальних (корекційних) шкіл для дітей з порушенням інтелекту, педагог-дефектолог дошкільних закладів для дітей з порушеннями інтелекту, НПУ ім. Михайла Драгоманова (м.Київ). Набуті знання фундаментальних положень і прикладних аспектів професійно-педагогічних дисциплін, науково-методичних основ діагностики та корекції психічного розвитку дітей з порушеннями.

          2008 рік – освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, спеціальність “Початкове навчання”, кваліфікація “вчитель початкових класів, практичний психолог в закладах освіти”, ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”(м.Івано-Франківськ). Набуті знання фундаментальних положень і прикладних аспектів  та методик професійно-педагогічних дисциплін, науково-методичних основ діагностики психічного розвитку дітей.

Загальний і педагогічний стаж роботи – 10 років. Працює на посаді практичного психолога. Спеціаліст першої категорії.

         Займається психодіагностикою та дослідженнями у галузі дитячої психології і дефектології, проводить тренінги, спецсемінари тощо. Член психолого-медико-педагогічної комісії центру. Бере участь у проведенні реабілітаційних заходів та складанні індивідуальних планів розвитку вихованців.

                  Розробив програму адаптації учнів 5 класу.

            Педагогічна проблема, яку досліджує “Збереження психічного і психофізичного здоров”я учнів 5 класу в адаптаційний період”.