• +380347761247 +380994357221 +380976277985

Член піклувальної ради з 2010 року,  депутат Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання, працює в Долинському кооперативному об”єднанні роздрібних торгових підприємств, відомий у регіоні громадський діяч та меценат, голова Наглядової ради громадської організації “Step into life”.

Співавтор та співорганізатор арттерапевтичного проекту художника Сергія Поноченюка “Школа вражень”, яку обладнано за рахунок його коштів та першого в Україні соціальнозначущого проекту “Step into life”.

За його участі та сприяння проведено цілий ряд ремонтних робіт, поповнено навчально-дидактичне обладнання закладу, видано та придбано навчально-методичну літературу, проведено семінари, тренінги міжнародного, всеукраїнського, обласного та районного рівнів.

Богданом Ленігевичем подано засновнику  4 депутатські запити, які стосуються життєдіяльності центру:про придбання тифлопринтера (виконано); про придбання плоттера (виконано); про перекриття даху ( у стадії розгляду); про нову редакцію Статуту (у стадії розгляду).

Учасник проекту “Сніданок з особливою дитиною”.

Змінити розмір шрифту
Контраст