Заступник директора з адміністративно-господарської роботи Сова Тарас Богданович

           Освіта – 2009 рік – ступінь вищої освіти спеціаліст, спеціальність “Системи управління і автоматики”, кваліфікація “Інженер з автоматизованих систем” Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (м.Івано-Франківськ). Набуті компетенції: знання фундаментальних положень проектуванням і впровадження автоматизованих систем керування виробництвом на основі застосування сукупності економіко-математичних методів, сучасних технічних засобів оброблення, передавання і відображення інформації, елементів теорії економічної кібернетики тощо.

        Загальний стаж роботи – 3 роки. На посаді заступника директора – 2 роки 2 місяці.  Досвід роботи: водій автотранспортних засобів,  заступник директора Вигодського НРЦ

        Забезпечує  поточне і стратегічне управління адміністративно-господарськими процесами, організовує роботу технічного персоналу центру. Відповідає за дотримання Державних протипожежних норм і вимог, роботу енергетичного і газового господарства, систем водопостачання і водовідведення, цивільний захист, технічний нагляд, експертизу обладнання, проведення поточних і капітальних ремонтних робіт, стан експлуатації державного майна, його матеріальне зберігання, технічний стан авотранспортних засобів та гужового транспорту і тварин, що знаходяться на балансі установи. Здійснює забезпечення системи внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження, інтернет і мереж зв”язку,  системи протипожежного оповіщення. 

       Відповідає за стан охорони праці в установі та безпеку життєдіяльності здобувачів освіти та працівників центру, розробляє посадові інструкції, видає наряди та розпорядження. Складає і читає креслення систем життєзабезпечення і повноцінного функціонування  установи.

       Організовує роботу котельні, пральні, автогаражу, групи сторожів, інженерів центру, облікує їх роботу.

     Постійно підвищує свій фаховий рівень з електробезпеки, безпечної експлуатації теплового господарства, газотранспортних систем, охорони праці, цивільного захисту.

              Упевнений користувач офісної техніки, ПК та навчальних ресурсів, розробляє, складає і упроваджує програмні продукти.

      Технічно грамотний, розробляє і упроваджує енергоощадні технології та винаходи у питаннях забезпечення закладу навчально-дидактичними посібниками, їх тифлофікації.

               За внутрішнім сумісництвом забезпечує роботу гуртка легоконструювання.