Заступник директора з виховної роботи Вербовецька Оксана Дмитрівна

          Освіта:у 2017 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова (м.Київ) за спеціальністю “Корекційна освіта” та здобула кваліфікацію вчителя шкіл для сліпих та слабозорих; тифлопедагога дошкільних закладів, ступінь вищої освіти спеціаліст. Набуті компетенції: знання фундаментальних положень філософії освіти, психології та педагогіки, професійно-педагогічних дисциплін, науково-методичних основ організації навчально-виховного процесу у дошкільних, спеціальних загальноосвітніх закладах освіти; здатність використовувати професійно-профільовані знання та вміння в процесі навчання дітей з порушеннями зору; планування професійної діяльності тифлопедагога, визначенні її пріоритетних напрямків у конкретній установі.  У 1995 році закінчила  Володимир-Волинський педагогічний інститут імені Лесі Українки за спеціальністю “Початкове навчання” та здобула  кваліфікацію вчителя початкових класів, ступінь вищої освіти – спеціаліст.   

         Загальний і педагогічний стаж – 17 років, за посадою- 3 роки.

        Досвід роботи: вихователь, вчитель початкових класів, заступник директора Вигодського НРЦ.

        Вчитель вищої кваліфікаційної категорії.  Забезпечує роботу дошкільного відділення, психологічної служби, педагога-організатора, бібліотеки, етнографічного музею, гуртків центру, класних керівників і класних колективів.  Організовує внутрішню систему забезпечення якості освіти та  поточне управління  визначеними підрозділами, є його повноважним представником, організатором навчально-реабілітаційного процесу. Здійснює моніторинг виконання плану роботи закладу, реалізовує заходи з виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

      Систематично займається самоосвітою і бере участь у конференціях з міжнародною участю: “Теорія і практика тифлопедагогіки: витоки, сьогоденні і перспективи” (2016 рік); “Інноваційні технології у комплексній реабілітації дітей з особливими освітніми потребами: реалії і перспективи”. Нагороджена Подякою інституту спеціальної педагогіки НАПН України 01.02.2016 року.

       Впевнена користувачка офісної техніки, ПК та навчальних ресурсів (MS Office, MS Word, MS PowerPoint, Excel, Outlook Express, Internet, ресурсів GOOGL. 

        Член обласного осередку ВГО “Асоціація тифлопедагогів України”, ГО “Step into life”.

         Викладає предмети корекційно-розвиткового циклу.

        Управлінська проблема, яку досліджує – ”Формування національного виховного середовища у процесі становлення нової української школи””.

     Педагогічна проблема, яку досліджує – “ Використання ігрових технік у курсі  соціально-побутового орієнтування”.