• +380347761247 +380994357221 +380976277985

 Освіта 2017 рік освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст, спеціальність “Корекційна освіта”, професійна кваліфікація ортопедагог; вчитель початкових класів шкіл для дітей з порушеннями функцій опорно-рухового апарату та інклюзивного навчання; педагог-реабілітолог, НПУ ім.М.Драгоманова (Київ). Застосування знань і вмінь: фундаментальних положень філософії освіти та педагогіки,знання науково-методичних основ організації навчально-виховного процесу  у спеціальних закладах освіти. Здатність використовувати професійно-профільовані знання про визначення рівня психофізичного розвитку осіб, що потребують корекційної освіти, прогнозування їхніх потреб у корекційно-педагогічних, спеціальних психологічних, медичних, реабілітаційних та соціальних послугах.

2014 рік – освітньо  кваліфікаційний рівень спеціаліст, спеціальність “Фізичне виховання”, кваліфікація “Викладач фізичного виховання та спорту”, Львівський державний університет фізичної культури. Набуті компетентності у галузі філософії фізичного виховання і спорту.

         Загальний, педагогічний та стаж роботи за посадою – 5 років. Спеціаліст. Працює на посаді вчителя-дефектолога (ортопедагога). Член психолого-медико-педагогічної комісії,  організовує роботу  медичного спецсемінару, забезпечує наукові основи та впроваджує практичні методи  ортопедагогіки  у навчально-реабілітаційний процес, діагностує ступінь порушень  у вихованців  і складає індивідуальні програми їх розвитку, займається реабілітацією дітей з порушеннями опорно-рухового апарату.

       Постійно удосконалює свій професійний розвиток, має додаткову  кваліфікацію “Масажист” (свідоцтво №001454, видане Львівським ДУФК.

        Чемпіонка України з легкої атлетики та штовхання ядра.

         Розробник авторської програми зі степ-аеробіки.

         Кваліфікаційна категорія “спеціаліст ІІ категорії”.

     Педагогічна проблема, яку досліджує “Степа-аеробіка як засіб реабілітації дітей з множинними порушеннями”.

 

 

Змінити розмір шрифту
Контраст